Bezproblémové a Inovatívne Parkovanie v Green Corner
photo

Parkovanie v projekte Green Corner je budúce pohodlie a bezpečnosť pre Vaše vozidlo

V rámci pripravovaného projektu Green Corner v Bratislave bude k dispozícii až 90 parkovacích miest rozložených na dvoch podlažiach podzemnej garáže. Každý kupujúci bytu si bude môcť zakúpiť konkrétne parkovacie státie, čo zaručí pohodlné a bezpečné parkovanie.

Podzemná garáž bude mať možnosť vybavenia moderným systémom umožňujúcim nabíjanie elektromobilov, čím sa prispieva k ekologickému spôsobu života. Každé parkovacie státie bude spĺňať najnovšie požiarne predpisy, čo je v Bratislave stále vzácnosťou.

Prístup do podzemnej garáže bude výlučne pre rezidentov projektu, a to cez rampu a bezpečnostné mreže, čím sa zabezpečí maximálna bezpečnosť a pohodlie.

Parkovanie v Green Corner bude viac než len praktické riešenie, je to súčasť našej vízie o pohodlnom, bezpečnom a ekologicky udržateľnom mestskom bývaní. Tešíme sa, že budeme môcť našim rezidentom ponúknuť parkovanie, ktoré zodpovedá moderným štandardom a prispieva k vyššej kvalite života. Pridajte sa k nám v Green Corner a zažite možnosť, ako môže byť parkovanie jednoduché, bezpečné a ekologické.

Ďalšie novinky