4-Izbové Byty s Mestským Štýlom
photo

Vitajte v projekte Green Corner, kde spojenie komfortu a prírodných prvkov definuje nový štandard mestského bývania.

S hrdosťou vám prinášame našu rozmanitú ponuku 4-izbových bytov, od útulných po veľkoplošné, ktoré vám zaručujú nielen dostatok priestoru a pohodlie, ale aj štýlový život v srdci mesta.

Rozmanitá Škála Bytov Pre Moderné Rodiny

Naša ponuka bytov uspokojí každého, či preferujete menšie alebo väčšie bývanie, s rozlohou od 91 do 120 m². Naše 4-izbové byty predstavujú ideálnu kombináciu priestoru a kvality. Každý detail je starostlivo premyslený s ohľadom na vaše potreby a pohodlie. V týchto bytoch nájdete veľkoplošné hliníkové okná, ktoré nielenže spájajú interiér s vonkajším prostredím a prírodným svetlom, ale tiež prispievajú k celkovému elegantnému a súčasnému vzhľadu budovy. Tieto okná dodávajú bytom moderný šmrnc a zvyšujú energetickú účinnosť, čo umožňuje optimalizovať prirodzené osvetlenie interiérov a zároveň poskytuje obyvateľom nádherné výhľady na okolie.

 

Nadštandardné Vybavenie a Moderný Štýl

Pri navrhovaní našich bytov sme kládli dôraz na nadštandardné vybavenie a moderný dizajn. Vyšší mestský štandard je zaručený klimatizáciou, veľkoplošnými hliníkovými oknami, podlahami značky EGGER a elegantnými kúpeľňami. Vďaka vysokej kvalite materiálov a štýlovému dizajnu sa Green Corner stáva synonymom pre štýlové mestské bývanie.

Ak vlastníte elektromobil, môžete si ho dobiť priamo na svojom parkovacom mieste. Všetky miesta budú mať totiž možnosť nabíjania elektromobilov a budú spĺňať najnovšie predpisy požiarnej ochrany, čo je u nás stále vzácnosťou. 

 

Spojenie Mestského Života a Prírodných Prvkov

V Green Corner nie ste len obyvateľom mesta, ale aj súčasťou prírody. Biofilný dizajn s fasádami a strechami pokrytými zeleňou prispieva k lepšiemu životnému prostrediu a príjemnému životnému štýlu. Terasy a lodžie sú miestom pre relaxáciu a oddych, kde môžete byť súčasťou živého pulzu mesta a zároveň si nájsť pokoj a chvíle ticha.

 

Štýlové Bývanie pre Moderné Rodiny

Green Corner je miestom pre moderné rodiny, ktoré ocenia spojenie priestoru, kvality a prírodných prvkov. Tu neobjavíte len bežné byty - nájdete tu domov, kde sa spája komfort a prírodné prvky. Nechajte sa očariť našou ponukou 4-izbových bytov a zažite nový štandard mestského bývania v Green Corner.

Ďalšie novinky