Mesto so všetkým,
čo máte radi

Bývanie v projekte Green Corner by sa dalo charakterizovať mnohými prívlastkami. Komfortné, originálne, štýlové, zelené, nadčasové, praktické, úsporné…, ale v prvom rade mestské. Projekt Green Corner prichádza s ambíciou osloviť moderných mestských ľudí, ktorým vyhovuje plnohodnotný mestský životný štýl. Ľudí, ktorí nechcú len bývať v meste, ale tiež žiť s mestom.

Žite mestským
životom

Projekt Green Corner je mestské bývanie pre mestských ľudí. Žiadna vzdialená periféria, žiaden izolovaný satelit. Tu si užijete mesto so všetkým, čo k tomu patrí. Prácu, voľný čas aj nočný život. Kultúru, šport aj mestské parky. Kaviarne, reštaurácie aj obchody. Všetko podľa vášho životného štýlu.

Bývajte v zelenom

Projekt Green Corner je zelený nielen na pohľad, ale aj svojím charakterom. Fasáda, strecha aj vaše lodžie a terasy budú porastené zeleňou s nezávislým zavlažovacím systémom, o ktorý sa nemusíte starať. V lete vám zabezpečí prirodzené chladenie a počas celého roka zredukuje prašnosť.

Vyšší mestský štandard

V projekte Green Corner sa ocitnete v nadštandardnom bývaní, v ktorom každý detail hrá svoju úlohu v príbehovej mozaike pohodlia a kvality. S kombináciou železobetónového nosného systému a efektívneho zateplenia, ponúkame stabilnú konštrukciu, ktorá šetrí náklady na kúrenie a chladenie. Moderný vzhľad a vylepšená zvuková izolácia, sú zaručené štýlovou exteriérovou omietkou a trojvrstvovými plastovými oknami.

S klimatizáciou v cene, bezpečnostnými dverami, kvalitnými laminátovými podlahami a elegantným vybavením kúpeľní, vás projekt Green Corner zavedie do sveta dokonalého bývania, kde sú na prvom mieste - kvalita a pohodlie.

Relaxujte na dvore

Mať svoj vlastný dvor s množstvom zelene je výhoda na nezaplatenie. Rovno pod vašimi oknami budete mať dokonalé miesto nielen na relax, ale aj na stretnutia so susedmi, ktorí tvoria priateľskú komunitu mestských ľudí, ako ste vy.

Parkujte bez
problémov

Mysleli sme aj na vaše vozidlo a ekologické elektromobily. V rámci projektu Green Corneru bude k dispozícii až 90 parkovacích miest v dvoch podlažiach podzemnej garáže, ktoré vám zabezpečia bezproblémové a bezpečné parkovanie. A to nie je všetko! Každé parkovacie státie v podzemnej garáži bude mať možnosť nabíjania elektromobilu a bude spĺňať najnovšie predpisy požiarnej ochrany, čo je v Bratislave raritou.

Nasadnite na bicykel

Projekt Green Corner bude rajom pre cyklistov. Kamkoľvek do mesta sa bez problémov dostanete aj na bicykli. A nielen to. V nebytových priestoroch môžete využiť špeciálnu miestnosť na ich ukladanie a umývanie.